«

»

Čvn 12

Print this Příspěvek

Rozlučková akce ŠtěPán

Dne 4.6.2024 se žáci 9.ročníku ZŠ v Košťanech účastnili „Preventivního programu Štěpán“, který probíhal v areálu teplické fary pod záštitou Selesiánského střediska Teplice. Pro žáky bylo připravené dopoledne plné úkolů rozmístěných po areálu a v zahradě fary. Některé byly zaměřené na sílu, jiné na pohyb, nebo na logické myšlení a paměť. Cílem všech, ale byla celková týmová spolupráce a podpora. Po splnění úkolů čekalo na žáky bohaté občerstvení. Na konci akce dostali žáci vytištěné obrázky baťůžku, které si podepsali a ostatní spolužáci na ně mohli anonymně napsat nějaké vzkazy či přání do budoucna.
Žákům se akce líbila a vzhledem ke krásnému počasí si ji i patřičně užili.

Fotogalerie ZDE.

Jana Pletichová

Permanent link to this article: https://www.zskostany.cz/?p=5374