«

»

Dub 02

Print this Příspěvek

8.B a beseda o budoucí práci

Ve středu 26.3. vyrazila 8. B  na besedu do Teplic. Beseda se konala na úřadu práce. Jeli jsme autobusem až na zastávku hlavního nádraží Na úvod jsme se seznámili s pojmem minimální mzda. Potom jsme diskutovali o vysněné práci a doporučení škol. O chvíli později jsme kreslili domek. A připisovali k tomu všechny práce, které potřebujete na vybudování takového domku. Beseda se prodloužila z 3 hodin na 4 vyučovací hodiny. Nakonec jsme dostali papírek o Comdi testech. To jsou testy, které vám doporučí, na jakou školu máte. Comdi testy mají až 600 otázek a trvají cca 2 hodiny. A taky se dají tyto testy udělat na úřadu práce . Pak 8.B  vyrazila zpátky do školy, aby se zase začali učit. Snad si to všichni užili.

Petr Zíval (8.B)

Permanent link to this article: https://www.zskostany.cz/?p=5321