Lis 26

Návrat do školy od 30. 11. 2020

V pondělí 30. 11. 2020 se konečně vrátí žáci do škol. Co to znamená?

1. stupeň se vrací k prezenční výuce v plném rozsahu, pouze zpěv a tělovýchovné činnosti jsou zakázány.

Všichni žáci musí mít po celou dobu přítomnosti ve škole nasazenou roušku.

Družina je zajištěna pro první až třetí třídu. Pouze pro třetí třídu platí nadále, že ranní družina se neposkytuje.

Obědy jsou zajištěny pro všechny žáky dle zvláštního harmonogramu.

2. stupeň: IX. třídy se vracejí k prezenční výuce v plném rozsahu. VI., VII. a VIII. třída se vrací do školy formou rotační výuky

30. 11. 2020 bude zahájena výuka v VI. a VII. třídě. V VIII. třídě bude pokračovat distanční výuka

7. 12. 2020 se třídy vystřídají. Ve škole budou IX. třídy a VIII. třída. VI. a VII. třída budou na distanční výuce. Tento rotační systém se bude opakovat do odvolání.

Obědy jsou zajištěny pro všechny žáky prezenční i distanční výuky dle zvláštního harmonogramu.

Všichni žáci musí mít po celou dobu přítomnosti ve škole nasazenou roušku.

Milan Sanitrik

Permanent link to this article: https://www.zskostany.cz/?p=4204