Bře 30

Pokořili jsme Bludiště

V září letošního školního roku napadlo paní učitelku Kedjuchovou přihlásit naše žáky do televizní soutěže Bludiště. Blížily se Vánoce a my jsme si na naši přihlášku už ani nevzpomněli. V lednu však znenadání zazvonil naší paní učitelce telefon a na jeho druhém konci se ozvalo: “Dobrý den, tady Česká televize, pořad Bludiště.” A od této chvíle začal blázinec. Jediné, co jsme věděli naprosto přesně, byl datum 28. 3. 2017 a čas 14 hodin, kdy si užijeme svých pět minut slávy! Sestavili jsme hvězdný tým ve složení: kapitánka Daniela Pejšová, Natálie Forejtová, Lukáš Černý a Dalibor Trampota z 9. třídy. Ve volných chvílích jsme trénovali, učili se pravidla a pilovali taktiku, abychom si splnili náš vysněný cíl – vyhrát bludišťáka. Nastal den D a my jsme měli před sebou dlouhou a náročnou cestu do Ostravy. Po celou dobu nám fandilo 40 spolužáků za vydatné podpory paní učitelky Kedjuchové a paní učitelky Lichtenbergové. Náš cíl jsme splnili dokonale. Bludiště jsme úspěšně pokořili hned třikrát, bohužel víckrát už to nejde! Pokud chcete vědět více, podívejte se 6. 5., 13. 5 a 20. 5. na ČT Déčko!

Děkujeme městu Košťany a dalším sponzorům, že nám umožnili toto dobrodružství.

Permanent link to this article: https://www.zskostany.cz/?p=3082