«

»

Kvě 02

Print this Příspěvek

Václav a slimák

Poslední dubnový týden v družině košťanské školy probíhal v duchu tématu DIVADLO.

Děti se dověděly o různých divadelních prostředích jako je jeviště, místo pro orchestr nebo kostymérna a  koho na těchto místech můžeme potkat. Vytvořily si vlastní pohádkové postavy a při vlastní dramatizaci pohádky si vyzkoušely práci herců.  Ale skutečné vyvrcholení je čekalo ve čtvrtek 28. dubna, kdy za námi přijel soubor Divadla Krabice s pohádkou Václav a slimák.

Vtipné představení v podání pana Rusína a pana Jílka hrané pod širým nebem bylo bohatě prokládáno písněmi a diváci si užili spoustu legrace.

Po skončení představení následovala spontánní, neplánovaná beseda s malými diváky a nakonec se všichni shodli, že by si podobné setkání v brzké době rádi zopakovali.

vychovatelka: Jana Morkesová

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=4649