«

»

Čvn 16

Print this Příspěvek

5.A zpívala Lucii Bílé

V rámci rozloučení se s I. stupněm jsme navštívili královnu české popové scény – Lucii Bílou. Ukázala nám své divadlo i zákulisí. Povídala si s námi a vyprávěla o svém pestrém a neobyčejném životě. Pochlubila se naší třídě úplně novou písničkou, kterou pro ni složil písničkář Pokáč a také jsme mohli vidět její ocenění – Zlatého Slavíka. Naše žákyně Anička Rezková Lucii zahrála na klavír a my jsme několikanásobné slavici zazpívali její oblíbenou píseň z jejího repertoáru. Naše třída sklidila od Lucie Bílé stan dup ovation (proto to musí být jednička na vysvědčení z hudební výchovy). Je to pro nás nepopsatelný a zároveň nezapomenutelný zážitek. 
Romana Šlincová, Adam Opl

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=4382