«

»

Čvn 15

Print this Příspěvek

Loučeni se s 5.A

Na počest ukončení prvního stupně na naší škole jsme pobyli tři dny v Praze. A stihli jsme toho zažít víc než dost. Z oken pokojů jsme nahlíželi na Staroměstské náměstí, a tak jsme se hned vypravili do historického centra naší matičky Prahy. Nejnavštěvovanější místa byla nevěřícně poloprázdná, prosluněná a velkolepá. Každý den jsme využili ke spoustě zážitků: Orloj, Václavské náměstí, nejznámější zmrzlinárnu Créme de la Créme, Karlův most, Petřínskou rozhlednu, Zemědělské muzeum Praha, setkání s Lucií Bílou, večerní piknik na Petříně, noční hězdárnu a půlnoční procházku po Karlově mostě s romanticky osvícenými uličkami a zákoutími staré Prahy. Vládla mezi námi milá a veselá atmosféra.
Romana Šlincová, Adam Opl

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=4380