«

»

Čvn 24

Print this Příspěvek

Školní výlet 2. a 5. tř. – Den třetí

A máme tu poslední den. Dnes nám pro změnu opět pršelo. Nenechali jsme se odradit a vydali jsme se na výlet do Varnsdorfu na Hrádek. Po menším bloudění a přetáčení mapy zleva doprava a naopak jsme nakonec Hrádek nalezli. Pokochali jsme se výhledem do krajiny. Výhled byl krásný, ale naše pohledy stále vábily místní supermarkety (Ještě máme několik mincí v kapse. Proč je neutratit.). Paní kastelánka nám doporučila návštěvu místního pivovaru, který se měl nacházet v blízkosti Hrádku. Opět nás zradila mapa. Díky technickým znalostem našich žáků jsme podle GPS-navigace náš cíl nalezli. Kromě dětského hřiště a menší zoologické zahrady nás uvítala i útulná restaurace, kde jsme se občerstvili, odpočinuli si a pokračovali jsme v cestě zpět. Po návratu do našeho provizorního domova jsme si pochutnali na kuřeti s rýží. Jelikož jsme ušli pouhých 12 až 15 kilometrů, rozhodli jsme se dorazit tanečním maratonem. Disko-tance nás všechny zcela pohltily. Zapotili jsme se nejen my, ale i celá místnost. Náš pobyt jsme uzavřeli pokřikem: “To byla ta nejlepší škola v přírodě!”.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=2473