«

»

Čvn 23

Print this Příspěvek

Den otevřených dveří u hasičů v Teplicích

 

Den otevřených dveří u hasičů v Teplicích

Ve středu 21. června pořádali hasiči v Teplicích Den otevřených dveří. Obě 1. třídy této příležitosti využily a vyrazily se na hasičskou záchrannou stanici podívat. Hasiči si pro děti připravili komentované prohlídky jejich celého zázemí, zásahových vozidel a speciální techniky, proběhla i ukázka záchrany pasažérů z poškozené lanové dráhy. K vidění byla také technika  policie ČR, městské policie a záchranné služby. Po prohlídkách si děti mohly vyzkoušet stříkat hadicí a lezení na lezecké stěně. Návštěva u hasičů se nám všem líbila, byla poučná i zábavná. Děkujeme všem pořadatelům za příjemně strávené dopoledne.

třídní učitelky: D. Parásková, E. Červená

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=4900