«

»

Říj 10

Print this Příspěvek

Vyjeli jsme do Drážďan

 

Dne 26. 9. každoročně slavíme Evropský den jazyků, a tak ani letos tomu nebylo jinak.

V rámci připomenutí tohoto dne jsme v pátek 30. 9. vyjeli s dětmi 2. stupně do Drážďan navštívit  muzeum Hygieny. Sešli jsme se ráno v 7.45 před školou, a protože si žádné z dětí nezapomnělo ani potřebné dokumenty k cestě do zahraničí, ani svačinu 😉, mohli jsme bez problémů vyrazit. Počasí nám přálo, takže cesta byla příjemná a pohodová a hlavně…všichni jsme se těšili na nová poznání, zkušenosti, zážitky. A to vše se beze zbytku naplnilo. V muzeu děti zaujala zejména interaktivní stanoviště, ale díky zajímavým exponátům se dozvěděly i něco nového.

Po prohlídce muzea jsme společně vyrazili do centra Drážďan, kde se děti těšily hlavně na to, že si projdou obchodní centrum a něco nového si koupí. Přece jen … každý měl na výlet připravené nějaké kapesné a to bylo potřeba utratit 😉.

Výlet se vydařil a tak se už teď těšíme na nějaký další.

Mgr. Michaela Klapková Ozomová

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=4714