«

»

Lis 05

Print this Příspěvek

TEPFactor

 

Krásný výlet plný zážitků nám zařídila paní učitelka Lucie Volnarová ve spolupráci s paní zástupkyní Janou Lichtenbergovou. Jelikož máme suprového pana ředitele Milana Sanitrika, který byl tak hodný a vyřešil veškeré finance, tak jsme měli výlet zdarma. Českou pevnost Boyard jménem Tepfactor na Slapech (blízko Prahy) by měl alespoň jednou každý navštívit, proto jsme velmi rádi, že nám toto umožnili.

     Tepfactor je týmová hra, zaměřená na spolupráci, fyzickou aktivitu, logiku a zručnost. Místnosti jsou hezky zpracované a celá hala je vyzdobena do pirátského stylu. Vstoupíte do jeskyně a tam na vás za každými dveřmi čeká překvapení v podobě úkolu, jako například chůze po nestabilních plochách, šplh po pneumatikách, překonání otočné klády, bludiště, střelba na koš… Užije si to opravdu každý. Celý druhý stupeň si užil 3 hodiny zábavy a na to, že naše osmá třída neumí týmově pracovat, tak jsme si vedli moc dobře. Všichni bychom si výlet rádi zopakovali.

     Na zpáteční cestě se nám stala malá příhoda. Nejprve jsme na benzínce nemohli nastartovat autobus, a když se to konečně povedlo a řidič ještě něco řešil u motoru,  autobus začal couvat, naše statečná superhrdinka paní učitelka Lucie Volnarová si myslela, že zastaví autobus jednou rukou, naštěstí má také silný hlas a křičela tak, že ji slyšel neznámý hrdina z protějšího kamionu, který se rozběhl na pomoc. Ovšem při tom spěchu mu spadly kalhoty, a to ho zdrželo. Zároveň se vyhrabal i náš řidič z motoru a křičel, ať někdo šlápne na brzdu. Naštěstí seděl v autobuse náš třídní učitel Pavol Kufel, který dupl na brzdu a vše zachránil. Za pohotovou reakci jsme mu zatleskali a vyrazili domů.

BYLO TO SUPER!!!!!

8. třída

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=4531