«

»

Lis 07

Print this Příspěvek

Dopoledne s městskou policií

Ve čtvrtek 7. 11. strávili naši “šesťáci” a “sedmáci” dopoledne s Městskou policií Košťany. Strážníci si pro naše žáky připravili zajímavý program – základy první pomoci a základy sebeobrany. Žáci se rozhodně nenudili, vyzkoušeli si nejen pády na žíněnky, ale i různé kopy a obranné postoje. Dále se naučili, jak poskytnout základní první pomoc, kdy a jakým způsobem zastavit jaké krvácení. Myslím si, že si všichni dnešní dopoledne užili a určitě si odnášeli mnoho nových dojmů a zkušeností. Někteří žáci sice zjistili, že jejich fyzická kondice nepatří mezi nejlepší, ale i tak se s vervou a elánem zapojili do všech aktivit.

Děkujeme strážníkům Městské policie Košťany za skvělé dopoledne, které si připravili pro naše žáky a těšíme se na další spolupráci. Dále děkujeme panu starostovi Svádovi, který zúčastněné žáky odměnil zajímavými dárky. Pan starosta všem věnoval poučnou a zároveň zábavnou brožurku První pomoc není věda a několika vylosovaným žákům také kreslenou mapu České republiky.

 

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3938