«

»

Čvn 07

Print this Příspěvek

Týden dětských radostí – Valaliky

V týdnu od 27. 5. do 31. 5. jsme strávili příjemný a výlety nabitý týden na Slovensku ve Valalikách. Po náročné cestě přes celou Českou republiku a také Slovenskou republiky nás čekalo milé a vřelé uvítání. Čekali jsme, až bude naše sestava kompletní – až přijdou i žáci z Valalik a přijedou naši přátelé z Košťan nad Turcom a týden plný zábavy a výletů mohl začít. Prohlédli jsme si Košice, vystoupali jsme do věže chrámu sv. Alžběty. Vyzkoušeli jsme si lézt po stěně (bouldering), vyřádili se v aquaparku na skluzavce a na tobogánu. Čekala nás projížďka na koních a opékání buřtů na ranči. Sestoupili jsme do Jasovské jeskyně a nafotili si neskutečné fotografie v Tricklandii ve Starém Smokovci. Večer jsme trávili sportem – turnaj v pingpongu, volejbal, badminton, florbal…  a také jsme tančili jako diví. Opravdu jsme se nenudili. Těšíme se na příští rok, co si pro nás naši slovenští přátele zase připraví.

Fotografie viz galerie. A je jich tam opravdu hodně. 🙂

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3802