«

»

Bře 26

Print this Příspěvek

Košťanský Stardance 2010

Škola se dnes probudila do výjimečného dne. Do Košťan letos potřetí zavítala soutěž StarDance. Již tradiční soutěžní klání, které stálo naše žáky spousty energie se během dnešního odpoledne přeměnilo ve skvělou show pro všechny zúčastněné.

NOVINKA: Podívejte se na videa a fotky

Celé dopoledne moderoval Přemysl Kosejk v tandemu s panem magistrem Sanitrikem. Letošním tématem byl country tanec, jenž byl také povinným tancem všech soutěžících tříd. K němu si všechny týmy připravily minimálně jedno další soutěžní představení na libovolné téma. Z těchto vystoupení bylo porotou vybíráno v každé věkové kategorii jedno nejvydařenější. Letošního sportovního klání se účastnily žáci všech ročníků, jež předvedly více než 20 soutěžních a 5 nesoutěžních vystoupení.

V nejbližších dnech vám přineseme fotografie a videa jednotlivých představení

Ocenění

Týmová soutěž

  1. V kategorii 1. – 3. ročník – žáci 1. třídy
  2. V kategorii 4. – 6.ročník – žáci 4.třídy
  3. V kategorii 7. – 9.ročník – žáci 9.třídy

Nejlepší volné tance

  1. V kategorii 1. – 3. ročník – žáci 2. třídy s představením Miluji a maluji
  2. V kategorii 4. – 6.ročník – žáci 6.třídy s představením Coca Cola
  3. V kategorii 7. – 9.ročník – žákyně 8.třídy Katka Procházková s představením Michael Jackson

Celkové výsledky k prohlédnutí / stažení zde

Videa


Fotogalerie

http://www.rajce.net/a3287396/mini?bgcolor=&photoNameVisible=0

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=373