«

»

Říj 25

Print this Příspěvek

Výlet do Prahy 3.B a 4.tř.

Ve středu 17. 10. vyjely třídy 3. B a 4. na výlet do Prahy, kde děti navštívily historické centrum a mnoho dalších zajímavostí. První překvapení na děti čekalo již u školy, neskutečným zážitkem byla pro mnohé z nich jízda dvoupatrovým autobusem. A děti si cestu opravdu užívaly. Po příjezdu do Prahy vyzkoušely místní dopravu a projely se metrem od Letňan až k Muzeu. Po krátké cestě se již nad jejich hlavami tyčila socha sv. Václava a také krásně opravené Národní muzeum. Vše si děti prohlédly a těšily se, co bude následovat. Přišlo další překvapení, protože navštívily hračkářství Hamleys, které patří k největším v Evropě. Děti si vyzkoušely některé atrakce, podívaly se po hračkářství a již pospíchaly do Motýlího domu ve stejné budově. Motýli byli krásní a dětem se od nich vůbec nechtělo. Času však již příliš nezbývalo a nás ještě čekala Prašná brána s výhledem na Prahu, nově opravený orloj na Staroměstském náměstí a Karlův most. Ten je zaujal nejen svojí velikostí, ale také krásnou hudbou, kterou děti slyšely již, když na most přicházely. Počasí nám přálo a vše se vydařilo podle plánu. Děti i paní učitelky odjížděly spokojené a plné zážitků

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3585