Archiv kategorie: Informace pro Vás

Lis 20

Mikulášská nadílka – 8. 12. 2017

Milí rodiče a žáci, přijďte s námi strávit příjemné pozdní odpoledne plné zábavy, her a písniček, a to v pátek 8. 12. 2017 od 17 hodin v tělocvičně Základní školy Košťany.  Vstupné:   Děti:  zdarma     Dospělí:  dobrovolné vstupné  

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3301

Lis 09

Vánoční focení žáků

Milí rodiče, i v letošním roce je opět možnost vánočního focení Vašich dětí. Úvodní fotografie je vzorem, který jsme pro letošní focení vybrali. Více informací Vám předají třídní učitelé.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3283

Lis 06

Soutěž U6 – Úžasný svět techniky

Rok se s rokem sešel a naše paní učitelka Lucie Kedjuchová opět nelenila a přihlásila naši školu do další soutěže, do U6 – Úžasného světa techniky. Právě dnes, v pondělí 6. 11. se vydala na cestu s naším školním týmem do Ostravy. Naši školu budou reprezentovat žáci 8. ročníku: Klára Koníčková, Karolína Soukupová, Ondřej Mörl, …

Pokračovat ve čtení »

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3277

Lis 03

500 korun pro každého žáka

Z iniciativy radního města a člena školské rady pana Miroslava Potměšila jsem se dohodl s vedením města na příspěvku pro děti na částečnou úhradu dopravy na výlety a exkurze. 250,-Kč na jednoho žáka poskytne město a 250,-Kč škola ze svého rozpočtu.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3273

Lis 02

Asistent pedagoga

I na naší škole budou učitelům pomáhat asistenti pedagoga. Zažádal jsem Krajský úřad Ústeckého kraje o souhlas se zřízením míst asistentů pedagoga. První asistentka začala pracovat na naší škole od 1. 11. 2017.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3271

Lis 02

Placení obědů

Po důkladném průzkumu trhu počítačových programů jsem našel způsob, jak platit obědy nejenom v hotovosti, ale i bankovním převodem. Od ledna 2018 najedeme na zkušební provoz.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3260

Lis 01

Halloweenské nocování

Začátek období Halloweenu proběhl pro mnohé prvňáčky a mladší žáky naší školy ve znamení první velké „strašidelné zkušenosti“. Děti ve vyzdobených odděleních školní družiny provozovaly množství halloweenských aktivit již celý týden. Nejprve se dověděly, že magické slovo Halloween je vlastně označení pro něco jako veselejší obdobu našich Dušiček a dostalo se k nám až ze zámoří. …

Pokračovat ve čtení »

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3265

Lis 01

Drakiáda 2017

Ve středu 27.9. 2017 přivítaly děti ze školních družin podzim Drakiádou. Nejprve si v družinkách vyrobily se svými vychovatelkami různorodé draky a potom si užily odpoledne plné legrace a soutěží. Nádherný byl pestrobarevný rej draků před budovou školy. Děti si s draky zazávodily, běhaly slalom a plnily i další disciplíny. Velké radosti se dočkala soutěž o nejhezčího draka …

Pokračovat ve čtení »

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3262

Říj 31

Televizní soutěž U6

Držte nám palce. Naši žáci byli opět vybráni do televizní vědomostní soutěže. Natáčení bude v Ostravě 7. 11. 2017, opět s paní kolegyní Mgr. Lucií Kedjuchovou. V loňském roce jsme třikrát zvítězili v jiné televizní soutěži Bludiště.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3249

Říj 30

Podzimní prázdniny: ZOO Děčín

Druhý prázdninový den, pátek 27. 10., jsme se rozhodli navštívit Zoo Děčín a Rajské ostrovy. I přes nepříznivé počasí jsme si výlet naplno užili. Plnili jsme úkoly a viděli několik nových zvířat. Jedním z velkých zážitků byla pro některé z nás jízda vlakem. Fotografie viz fotogalerie.  

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3253

Starší příspěvky «