«

»

Kvě 07

Print this Příspěvek

Pohár rozhlasu v atletice

V pátek 3. května vyrazili chlapci ze VI. a VII. třídy reprezentovat naši školu na lehkoatletické závody do atletického města Bílina. Vzdor názoru škarohlídů, že nemáme výkonnost ani podmínky pro nácvik jednotlivých disciplín, to naši kluci zvládli na výbornou. Rastislav Sanitrik, Martin Bihary, Alex Müller, Matyáš Švarc, Daniel Filip, Mikhaylo Jaremchuk a Lukáš Plíva jako družstvo obsadili krásné 6. místo z 15 přihlášených škol. Všichni statečně bojovali o zisk maxima bodů. Hvězdou a kapitánem týmu byl Alex, který vyhrál běh na 60 metrů. Jako jediný ze 49 běžců běžel pod 8 sekund a na 1000 metrové trati byl na 3. místě. Dalším skvělým výsledkem bylo 2. místo v hodu kriketovým míčkem Mikhayla, který dosáhl výkonu 56,38 metru. Neméně kvalitní byly výkony obou skokanů do výšky Dana a Matyáše, kteří obsadili výkonem 134 cm 6. místo, respektive výkonem 130 cm 8. místo. Celkem náš tým získal 3 260 bodů. Na 3. místo nám chybělo pouhých 419 bodů. Tak snad příště.

Všem klukům patří náš velký dík za vzornou reprezentaci školy.

                                                                                                                      Milan Sanitrik a Martin Bihary st.

                                                                                                                          trenér            asistent  trenéra

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=5365