«

»

Lis 25

Print this Příspěvek

VÝLET DO PRAHY – NÁRODNÍ MUZEUM

 

Dne 21. listopadu pořádala škola výlet do Prahy do Národního muzea. Už v 6:45 jsme měli sraz před školou. Když jsme dorazili do Prahy, absolvovali jsme krátkou procházku. Další cesta vedla k Národnímu muzeu. Nejprve nás přivítala paní průvodkyně a začala nám prohlídka muzea. Viděli jsme různé exponáty ze 16. století, například obrazy a různé zbraně. Mohli jsme si vyzkoušet přilbu a potěžkat meč. Zajímavý byl i dřevěný kočár. Během celé prohlídky jsme vyplňovali pracovní list. Nakonec se s námi paní průvodkyně rozloučila a my vyrazili k obchodnímu centru Palladium, kde jsme si dali něco k snědku. Potom jsme šli společně na určené místo, kde čekal autobus, který nás odvezl zpět do Košťan. V Košťanech byl ještě sníh, tak jsme se všichni společně zkoulovali a šli domů.

Pavel Civín VII. A, Natálie Schlütterová 9. tř.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=4752