«

»

Čvn 23

Print this Příspěvek

Piknik

V pondělí 22. 6. 2020 jsme se žáky osmých ročníků úspěšně zakončili naši „karanténní“ hru Dva roky prázdnin.

Ve druhém pololetí jsme se všichni ocitli doslova jako trosečníci na svých vlastních ostrovech. Pro všechny to byla nová situace, nikdo nevěděl, jak bude vzdělávání na dálku fungovat. Společně jsme se tedy vydali na virtuální cestu trosečníků, kterým jde o přežití. Žáci po celou dobu získávali body za práci v českém jazyce. Soutěžili nejen jako jednotlivci, ale také v týmech. Na dálku plnili třeba i skupinové práce.

Na závěrečném pikniku jsme pak ocenili přeživší týmy a ty nejlepší jednotlivce, chvíli jsme poseděli a popřáli si krásné, tentokrát už regulérní, prázdniny.

autor: Mgr N.Michálková

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=4135