«

»

Kvě 26

Print this Příspěvek

RODIČŮM ŽÁKŮ II. STUPNĚ

Vážení rodiče,

 

včera rozhodla vláda ČR, že od 8. června se můžou vrátit do školy žáci druhého stupně ZŠ, pokud to dovolí prostorové, materiální  a lidské zdroje. V současné době bohužel již nemáme lidské zdroje, které by zajistily zvýšené hygienické požadavky na pobyt žáků ve škole. Myslím si, že pokud se budou žáci chtít vidět se svými třídními učiteli, můžou tak učinit i v přírodě, které je v okolí školy dostatek. Jednalo by se o možnost „třídnické hodiny v přírodě“. Jednotliví třídní učitelé druhého stupně budou kontaktovat své žáky, zjistí zájem a je v jejich kompetenci svolat si své žáky v určitý den a hodinu. Účast žáků bude vždy dobrovolná, jak explicitně vychází z nařízení vlády ČR.

 

                                                                                                                              Mgr. Milan Sanitrik

                                                                                                                                   ředitel školy

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=4121