«

»

Kvě 20

Print this Příspěvek

Odpoledne s městskou policií 2

V pátek 17. 5. si naši žáci v družině užili ve společnosti strážníků Městské policie Košťany. V tento den nám více přálo počasí a mohli jsme páteční odpoledne strávit venku a seznámit se s činností městské policie. Zopakovali jsme si důležitá telefonní čísla a dozvěděli jsme se, jak nejlépe poskytnout zraněnému první pomoc. Dokonce jsme si vše mohli vyzkoušet i prakticky, někteří jako záchranáři, jiní jako zranění. Vyzkoušeli jsme si, jak fungují vysílačky, jak a čím se odchytávají ztracení psi. Ti odvážní si nechali nasadit pouta. Opět jsme testovali, kolik “druháčků” a “třeťáčků” se vejde do policejního auta. Na závěr jsme si radarem změřili, jak rychle umíme utíkat.

Děkujeme strážníkům Jakubovi Kapicovi a Václavu Šťovíčkovi za báječné a poučné páteční odpoledne a těšíme se na další spolupráci s Městskou policií Košťany.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3788