«

»

Kvě 31

Print this Příspěvek

REAKCE RODIČŮ

Vážení rodiče,

děkuji všem Vám, kteří reagovali na Stardance. Vaše reakce mne velice potěšila, proto jsem se rozhodl jednu z nich zveřejnit. jména však nenajdete – GDPR.

 

Milý pane řediteli,

rovněž nechápu přístup některých rodičů. Určitě jsem nešla na Star Dance jen kvůli svému dítěti, ale podpořit i ostatní děti a určitě svým způsobem poděkovat učitelům za jejich ochotu, trpělivost a strávený čas. Co mě ale překvapilo, že někteří rodiče se zachovali tak jak píšete. Tomu už ovšem nerozumím a nechápu jejich “agresivní” chování. Smutné. Jsem vděčná nejen naší paní učitelce, ale i Vám a všem učitelům a zúčastněným za jejich trpělivost, starost a péči, kterou věnujete nejen našemu synovi. Obdivuji Vás, vím, že to není jednoduché.

Smekám před Vámi všemi a tímto Vám všem děkuji.

Negativním a prudícím rodičům nevěnujte pozornost, myslím, že nás vděčných ještě pár bude a je.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám všem krásný zbytek dne a hezký víkend.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3462