«

»

Čvn 28

Print this Příspěvek

ZOO Děčín 5.A + 5.B

 

Naše parta páťáků vyrazila na Den dětí do děčínské ZOO. Byli jsme vystaveni velké fyzické námaze v podobě nekonečného kopce. Odměna ale stála za to. Při prohlídce ZOO nás nejvíc zaujali vlci šedí, medvědi grizzly, tapíři, sovy a útoční papoušci. Pak jsme se přesunuli na zajímavý program Život ve vlčí smečce, kde jsme se dozvěděli plno nových a zajímavých věcí o vlcích. Ten zakončilo „mazlení“ s některými zvířaty- králíky, morčaty, užovkou červenou a agamou. Následoval rozchod. Někteří si šli dát něco na zub a jiní zase pozorovat zvířata. Na závěr jsme se sešli na super hřišti, kde se rozpoutala šišková válka. Všichni jsme si to moc užili a děkujeme paním učitelkám za tento výlet.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3192