«

»

Kvě 21

Print this Příspěvek

Dopravní akce s městskou policií

V pátek 19. 5. 2017 strávily děti ze školní družiny poučné a zábavné odpoledne s Městskou policií Košťany. Touto akcí vyvrcholil týden, který naše paní vychovatelky věnovaly prevenci dopravní výchovy. Strážníci městské policie si pro naše žáčky připravili čtyři zajímavá stanoviště. Dozvěděli jsme se, co vše je úkolem městské policie. Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli pouta. Zjistili jsme, kolik dětí se vejde do policejního auta, dokonce jsme si mohli spustit policejní maják. Připomněli jsme si povinnou výbavu jízdního kola a cyklisty. Zopakovali si dopravní značky a pravidla bezpečnosti chodců, důležitá telefonní čísla a mnoho jiných věcí potřebných pro naši bezpečnost.

Velice děkujeme strážníkům Městské policie Košťany, kteří si pro nás tuto akci na páteční odpoledne připravili.

 

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3151