«

»

Lis 02

Print this Příspěvek

Zoopark Chomutov – 3.B a družina

dscn0906Jednu říjnovou sobotu 15. 10. 2016 se někteří žáci ze školní družiny a  3.B vydali do Zooparku v Chomutově. Na cestě za poznáním nás už z dálky vítalo svým křikem ptactvo, u kterého jsme obdivovali péřové kabátky. Prohlédli jsme si dravce i noční ptáky. Ochočený pelikán nás trošičku polekal přímo na cestě u vody, kde jsme právě sledovali jiné druhy vodního ptactva. Zavítali jsme také na malou farmu, kde nám byla zvířátka na dosah.J Pohladili jsme si koně, kozy, ovečky, oslíka a pomazlily kočičku. Z bezpečné vzdálenosti jsme pozorovali medvědy. Stejně tak i smečka vlků u nás budila velký respekt. Líbili se nám i opice, stále přežvykující velbloudi a další… V říši zvířat se nám všem moc líbilo.

Třídní učitelka Romana Šlincová a vychovatelka Eva Kočová

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=2913