«

»

Pro 19

Print this Příspěvek

Vánoční překvapení v Domově pro seniory v Dubí

Vánoce se kvapem blíží, proto nás napadlo zpříjemnit předvánoční čas babičkám a dědečkům, kteří ho musí trávit v domově pro seniory.

Všemu předcházely velké přípravy. Žáci z druhého stupně upekli perníčky, které následně také nazdobili, každý vytvořil originální vánoční přání a hudebně nadané děti během pár hodin nacvičily pásmo koled.

Ve čtvrtek 19. 12. 2019 jsme se za seniory vydali do Dubí. Nejprve náš malý sbor zazpíval koledy. Na klavír a na violoncello ho doprovázely dívky z devátého ročníku.  Někteří žáci mezitím rozdali seniorům vánoční přání a popřáli jim hezké svátky. Poté se někteří vydali po dvojicích na pokoje předčítat těm, kteří se nemohli besídky zúčastnit. Ostatní pak ve společenské místnosti hráli šachy, karty nebo Člověče, nezlob se.

Celé dopoledne bylo vydařené a plné emocí. Slíbili jsme, že se za nimi vydáme určitě znovu.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=4004