«

»

Pro 13

Print this Příspěvek

Mikulášská nadílka

V pátek 8. 12. se v tělocvičně naší základní školy konala každoroční Mikulášská nadílka. Na děti zde čekala spousta soutěží, které si pro ně připravily paní učitelky. Po soutěžním klání si všichni mohli zatančit a během diskotéky netrpělivě očekávali příchod Mikuláše, anděla a čerta. Na samém konci dostaly všechny děti od Mikuláše a anděla balíček plný sladkostí. Páteční podvečer se opravdu velice vydařil. Všichni jsme se dobře bavili, dokonce i rodiče a prarodiče se ve školní tělocvičně mohli setkat s lidmi, které dlouho neviděli a v předvánočním shonu si popovídat. Velice děkujeme všem dobrovolníkům, kteří přiložili ruku k dílu a pomohli nám Mikulášskou nadílku zrealizovat.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3325