«

»

Lis 28

Print this Příspěvek

Další velký úspěch našich žáků

Vážení čtenáři,
naši žáci dosáhli opět skvělého úspěchu. Tentokrát v televizní soutěži U 6 – úžasný svět vědy. Jak je vidět, tak i na menší škole, jakou je ta naše, jsou velice šikovní žáci, na které jsme opravdu pyšní. Chtěl bych jim i touto cestou poděkovat za vzornou reprezentaci školy i města. Velkou zásluhu na tomto úspěchu má i naše skvělá paní učitelka Mgr. Lucie Kedjuchová, které také patří mé uznání a dík. Jen připomínám, že v květnu tohoto roku jsme vyhráli třikrát v televizní soutěži Bludiště. A kdo že nás reprezentoval tentokrát? Klára Koníčková, Karolína Soukupová, Michal Herzina, Ondřej Mörl a Vítek Winkler. Gratuluji všem. O tom, že máme opravdu skvělé děti, svědčí i e- mail, který jsem dostal z produkce pořadu.
Vážený pane řediteli, děkujeme Vám, že jste podpořil účast Vašich studentů na natáčení pořadu U6-úžasný svět vědy dne 7. 11. 2017 v Ostravě. Vaši studenti byli úžasní a bylo radostí s nimi a paní učitelkou spolupracovat.
Ještě jednou děkujeme a srdečně, Zuzana Žurková, asistent produkce, Česká televize , Televizní studio Ostrava.
Soutěž můžete sledovat 17. 12. 2017 na stanici ČTD.

Dovolte mi, abych vám jménem svým i jménem všech pracovníků školy popřál krásné Vánoce a mnoho úspěchů do nového roku.

Mgr. Milan Sanitrik
ředitel školy

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3317