«

»

Lis 06

Print this Příspěvek

Soutěž U6 – Úžasný svět techniky

Rok se s rokem sešel a naše paní učitelka Lucie Kedjuchová opět nelenila a přihlásila naši školu do další soutěže, do U6 – Úžasného světa techniky. Právě dnes, v pondělí 6. 11. se vydala na cestu s naším školním týmem do Ostravy. Naši školu budou reprezentovat žáci 8. ročníku: Klára Koníčková, Karolína Soukupová, Ondřej Mörl, Michal Herzina a Vítek Winkler. Mají před sebou soutěž plnou pokusů a zážitků. Samotné natáčení sice bude probíhat až v úterý, ale všichni jim už nyní držíme palce, aby vstoupili do “Ligy výjimečných mozků”.

Je úterý 7. 11. 2017 a boj o vstup do “Ligy výjimečných mozků” odstartoval. Všichni fandíme, aby se náš tým ukázal v co nejlepším světle a s výzvou si poradil.

Fotografie viz galerie.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=3277