«

»

Pro 08

Print this Příspěvek

Přespání a pizza party v tělocvičně – 6. a 7. tř.

Protože se nám ve škole velmi líbí, rozhodli jsme se, že tu chceme i spát. Přemluvili jsme Mgr. Lucii Kedjuchovou a v pátek 2.12. to vypuklo. V tělocvičně jsme si nejdříve trochu zařádili s míči a žíněnkami. Poté jsme si ve skupinkách v kuchyňce upekli vlastní pizzu. Paní učitelka musela všechny ochutnat a protože je diplomat, tak říkala, že jsou všechny výborné. S nacpanými pupky jsme se svalili na žíněnky a shlédli film. Překvapením byla menší diskotéka. Po půlnoci jsme zalezli do připravených pelechů, pustili si ještě jeden film na dobrou noc a šli spát. Někteří ovšem ještě ve 3 hodiny nespali, protože být v noci ve škole není úplně sranda, všechno tady praská, šustí a bouchá…Ale i to jsme nakonec zvládli a usnuli.

Permanent link to this article: http://www.zskostany.cz/?p=2967